Stupid words

Človek je klaun. Dáva si masku, aby prežil v divočine ľudí a nespôsobil si žiadne ujmy na svojom krehkom citovom "ja". Usmieva sa, zabáva sa.... Vážne to chce???? Really?


Človek je tak smiešny tvor. Je zábavné ako sa chová v "smečke k..ľudí" (autor. pozn.: nie to k tam nie je nechtiac), snaží sa prispôsobiť, snaží sa zapadnúť. Zabúda, že výnimočnosť robí človeka krásnym. Fajn, tak sa hrajme. Hraj celý život hru, buď celý život figúrkou, nič iné sa od teba nečaká. Prispôsobuj sa silnejším, chovaj sa ako zviera, buď korisť. Vždy máš na výber, vždy je šanca postaviť sa na "druhú stranu", vždy môžeš prestať hrať hru iných. Buď ty. Maj vlastný názor, vlastné presvedčenie, vlastné sny, vlastný život.

Neskrývaj sa za falošný úsmev pri veciach, ktoré nechceš. Maj skutočný úsmev pri veciach, ktoré miluješ. Šťastie nie je vonkajší stav tela, šťastie je vnútro, ktoré ťa hreje. Vedieť čo naozaj chceš a ísť si za tým je naozaj ťažké, no dá sa to. Zlož masku, zotri klauna z tváre a choď. Prestať byť tým čím chcú aby si bol, buď tým čím chceš byť sám. Buď sám sebou a buď si istý, že masku, ktorú budeš nosiť bude tvoja skutočná tvár. 

Ako vidím ja tvoju masku? Look video... 

VIDEO (click)

Tak trošku iný príspevok na aké ste zvyknutí ľudia. Len tak mi to prišlo zrazu... :) Ďakujem vám za všetky podporné slová a pochvaly. Budem sa snažiť nesklamať vás. 

3 coments:

 1. video je perfektné :)
  v článkoch si originál proste :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Celé video aj článok je úplne výstižné pravdivé krásne spracované...obdiv

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taký nečakaný článok..článok na zamyslenie a to video ma dostalo. Úplne zapasoval k momentálnej situácii(čo sa týka mňa a najmä môjho okolia). ďakujem

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com