Kel-ne-rin

Už naozaj neviem či sa môžem jednoduchšie obliecť. Viem, že toto nie je asi každého šálka kávy, ale niekedy sa mi jednoducho zachce vyzerať ako poločašníčkychlap a potom volím takéto niečo.
Chýbajú mi moje milované fúzy na prste, do budúcna sa polepším, I promíse.

Počasie sa opäť mení. S počasím sa mení aj moja "duševná harmónia", ktorá je chtiac nechtiac srdcovými záležitosťami narúšaná. Niekedy sa naozaj pýtam, opačné pohlavie - prečo existujete?????

Aj tentokrát som si položila túto otázku. Skončila som navlečená v kožených nohaviciach, voľnej košeli a ako ho ja nazývam "dirigenskom" saku s motýlikom. Jediný prúser, že sa mi motýlik sem tam pootáčal. napriek všetkej vynaloženej empatii a môjmu snažiacemu sa ja sa mi nepodarilo pochopiť, prečo sa po mojom boku nemôže už konečne objaviť niekto ako Chuck Bass. Kamarát ak žiješ, napíš mi, budem ťa milovať do konca svojich temných chvíľ. 


Ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorý zahlasovali. Veľmi si to cením aj vaše krásne podporné slová, ďakujem Vám. Ak by sa Vám chcelo pokojne zahlasujte ešte raz TU, môže sa hlasovať každý deň raz. Nemusíte hlasovať za mňa, hlasujte za dievča, ktoré sa Vám najviac páči. :) 

4 coments:

 1. veľmi sa mi páči takýto štýl ;)...a ten Chuck sa objaví niekde, keď to budeš najmenej čakať ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mňa tiež deprimuje takéto škaredé počasie a tiež túžim po niekom takom ;) snaď sa na nás šťastie usmeje a držím palce v súťaži:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tobě by slušel fakt i pytel!
  zkus to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ach tí muži :) veď nie nadarmo sa hovorí že sú z marsu :))

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com