Homeless girl

Prinášame najnovšie poveternostné správy. Zalezte. Neopovážte sa vyjsť z domu. Vrchlo veterných hrádok keď vám cez slamu (vlasy) a čiapku ofúka uši tak, že ich ani náhodou necítite. Môže byť akokoľvek teplo, akákoľvek čapavina a snehuliačik (na fotke za mnou také malé strapaté okaté), jednoducho ak zafúka zimný a chladný vietor si jasná. Dovi dopo. 

Verte či nie, ani lakovky, ani čiapka, ani huge sveter a ani kabát Vás neochránia pred chladným Podtatranským vetriskom. Ale Vyzerať ako bezdomovec je niekedy fajn! Bolo to fajn.  

 - /vyfetovaný/ výraz pri nakupovaní. - 
Jedna malá dobrá rada, naučte sa dávať pozor a rozlišovať, pretože číslo 1 nie je číslo 15. A vraj prečo sa tie predavačky tak usmievajú. Zase zarobili, ach ach. Ale spokojnosť vysoká.


Áno momentálne bezvlasá Miley-nka a drogový díler z Gossip Girl. Človeka raní, že ešte aj zubatá Hanna Montanna vyzerá viac lepšie a viac sexy ako on. Som ranení človek, ale pesnička je skvelá. 
5 coments:

 1. Ta pesnička je vyborna <3 strašne som si ju zamilovala vo filme LOL :)
  mrkni si ho ak si ešte nevidela ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásna si :) A máš úplne dokonalé obočie !! Tretia fotka sa mi ľúbi najviac :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tenhle Homeless styl je prostě úžasný! Někdy ho mám také. Člověk se v tomto druhu oblečení cítí volný, svěží! :) Vypadáš skvěle :))

  Annie :)

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com