The dark side

Napriek tomu, že som bola dieťa, ktoré bolo (je) lenivé, nič sa mu nechce a prakticky nepomáha som nebola až taká zlá. Celkom príkladná. Na rodinných známych som sa stále usmiala a pozdravila, ešte stále sa snažím poriadne učiť, aby som videla tú hrdosť v očiach rodičov a vždy sa pekne zatvorím do svojej izby aby nevznilklli zbytočné žabomyšie hádky. 

Ale niekedy to jednoducho prosto nejde. Nechcete počúvať, chcete byť zlá. "You are bad bad bad girl Gaga." Každý má svoju temnú, zlú stránku. Niekto sa mení na zvieratká (vlkolaci), iný zase pijú červenú tekutinu (krv) - fajn nemusia to byť upíri, stačí, že sú alkoholici a pijú krabičkové víno - alebo jednoducho máte temnotu v očiach a ste odporný ešte aj k svojmu odrazu v zrkadle. Zloba. 

Keď sa pýšim týmto tričkom (čo robím práve teraz), tak mám pocit, že musím byť zlá. Ha-ha-háá. Fajn, zlovestný smiech mi síce nejde, ale to nacvičím. Sem tam prižmúrim oči do pomĺčkovitého tvaru a nakloním hlavu do pravej strany (HA!!! Kto z Vás to vyskúšal keď to čítal?!), ináč nič zlovestného sa robiť nechystám. Podstatné je, že každý ma na to nejaký dôvod aj Darth Vader mal, takže prebuďme v sebe empatiu a snažme sa nájsť aj ten pravý dôvod, prečo sa tak ľudia správajú. - Neplatí na politikov.Ešte jeden malý oznam: 


Nie nie, nejdem sa chváliť, že by som vedela líčiť alebo niečo podobné, pretože to tak nie je. Ale ak môžem, pomôžem. Presne to som robila aj pri fotení tejto krásnej budúcej speváčky, herečky a neviem ešte čo všetko. Poviem Vám, niekedy je viac zábavné stáť za objektívom než pred ním. 

Samozrejme, ako je vidieť, môj nos sa jednoducho musí zmestiť všade. Prečo ma matička príroda obdarila práve týmto a nepridala v iných partiách nerozumiem. Ale dobre. Stále sa s tým/ním učím žiť. 

Viky vyzerá ako skutočná porcelánová bábika a každá jej peha jej pridávala na dokonalosti. Viac fotiek samozrejme TU kde sa budú objavovať postupne. 

9 coments:

 1. Neskutočný štýl máš :) Milujem ho. Neviem prečo, ale mi prídeš ako také americké dievča :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi, veľmi ti to pristane :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. vyzeráš skvele ! to tričko je super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. konecne blog, ktory nie je len preplneny fotkami (mimochodom, aj tie su super :), ale da sa aj citat!celkom prijemna zmena... a pises velmi pekne, jednoducho a zabavne. Len tak dalej :)

  the pink apple

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Ďakujem veľmi si ma poctila a potešila zároveň. Niekedy si ani sama neuvedomujem, čo to vlastne píšem a keď si potom spätne niektoré vety prečítam tak sa sama na sebe smejem, kde som mala hlavu, keď som to písala. :) Dúfam teda, že budeš navštevovať môj blog častejšie. Aj kritika sa mi hodí nie len pochvala :)

   Odstrániť
 5. brutálne vyzeráš,:) a Viky je úchvatná:) hned si idme pozreiť dalšie fotky:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak to tričko si zabila!Super fotky a ten štýlik!:) A Viky je fakt kočka:)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. zlatíčko, máš úžasný nos!! Hned bych s Tebou měnila ;) já mám totiž dost nepěkný hrb, tzv. orlák. Nu což, je nutné vážit si toho co mám, mohla jsem dopadnout hůř :D
  Jsi úplně nádherná, máš skvělý styl!!

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com