If I was your boyfriend....

I´d never let you go! A to si píš, že ťa nenechám. Vraví sa: Môjho srdca šampión. Nie nie nie, toto je môjho srdca bloggerka! Vzťah... Relationship + between + us + (you + me) = real friend love. Máme spoločné záujmy, spoločný humor, starosti i radosti. Dokonca máme spoločnú pieseň!!! Áno piesonka je len naša a počúvam ju častejšie ako kázeň v kostole. Častokrát si predstavujem/e ako sme my dve v klipe a sme bad girls. Rock Mafia nabudí, povzbudí, nakopne a hlavne mi vždy pripomenie, že skutočných priateľov nie je až tak veľa. 

Vo chvíľach keď Vám povedia podporné slová, keď na Vás myslia a zaujímajú sa o Vás aj mimo toho keď niečo potrebujú, prídete na to, že Vás majú skutočne radi. Oni... Priatelia... Skutoční priatelia, ochotní pomôcť vo dne i v noci. 

Aj pre toto zbožňujem toto žieňa s "bambi" nožičkami, obrovskými perami, zmyselnými očami a neposednými vlasmi. 

Pamätám si, ako sme sa prvýkrát stretli (pred jedným shootingom, kde som ja skončila s plechovkami na hlave a Ivana zabalená v čierno-žltej páske), mala so sebou obrovskú tašku (bez ktorej si ju neviem ani predstaviť) + obrovskú tašku (znova), kde mala kopu vecí. Prišla z obchodu. Vedela som, že je nákupná maniačka, len sa mi to potvrdilo. Bezprostrednosť a úsmev. Prvé čím ma očarila a získala si moje srdiečko svojim milým prístupom. Niekedy mám pocit, že sa chovám oproti nej ako obyčajný "buran", ktorý nemá až taký problém povedať ľuďom, že nie je všetko tak ružové ako si myslia. 

Neviem čím to je. Či je to jej obrovskou skriňou (najväčší šatník aký som v reálnom živote videla) alebo len tým, že má srdiečko tak dobré a milostivé ku všetkým bytostiam. O_o Veď ona sa naozaj chová ako taký jednorožec čo jazdí sem a tam po krásnej dúhe. Čarovná...

Tak a toto sú svetríkovo/strapaté fotky z fotenia, ktoré som Vám avízovala už predtým. Na perách mám obrovský úsmev, keď vidím tento výsledok, pretože v skutočnosti, sme sa len rehotali a nedokázali byť vážne na viac ako 2 sekundy. Dni, ktoré Vám dávajú zmysel, sú tie najlepšie dni na svete, dni s ľuďmi, ktorých máte radi a ktorí majú radi Vás. Takto to má byť, takto sa má, dámy a páni žiť.
V pokračovaní je ešte niekoľko fotiek a samozrejme pár "nedeľňajších" oznamov. 


www.martinkrystynek.com
www.sweetladylollipop.blogspot.sk


Na MBlogu som napísala pred nedávnom článok, ktorého banner bola táto "lexikón" fotka. Mblog. S istotou Vám viem povedať, že by som si na svojom blogu vyliala srdce trošku iným spôsobom, ale niekedy je to takto lepšie. 


Ivanka je finalistkou Miss stredných škôl SR. Podporte ju svojimi internetovými hlasmi tu: HLASOVANIE . Naozaj si to zaslúži a prídete na to, že aj napriek tomu, že sú všetky krásne, je ona už jasná miss! Pre mňa teda určite. :) 5 coments:

 1. obidve ste krásne :-) je super mať takú spriaznenú dušu :-)

  http://someonedifferent-denise.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Suprové, netušila jsem, že Iva je modelka :-)

  WorldByBella

  OdpovedaťOdstrániť
 3. veľmi pekne napísané,, úplne s tebou súhlasím v tom že skutočných priateľov je veľmi málo a teraz na to sama prichádzam

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com