Eggs, water, ham, rabbits atc...

Počas sviatkov som si dala pokoj. Lepšie povedané, dala som pokoj Vám. Vždy si treba oddýchnuť. V každom prípade Vám stále želám krásne sviatky a tento posledný veľkonočný deň.

Veľkonočný pondelok! Kde sú tie časy, keď som sa ani nestihla prezliecť a už som bola znova mokrá? Keď bolo ľuďom ukradnuté, či sa im zmočí koberec či podlaha, keď som odpadávala od všetkých odporných vôní (to mi zas tak nechýba) alebo to, keď som odmietla nechať sa obliať tak som skončila pred dverami bytu či s kreslom von pred domom. Čím som staršia, tým majú pre mňa tieto sviatky len symbolickú hodnotu. Nevadí. Zo všetkého treba vyrásť a čím je človek starší tým je všetkého menej. (Akurát ten tuk z veľkonočných dobrôt pribúda viditeľnejšie.)

Dievčence, veľa veľa veľa vody. Sama dobre viem, že aj keď sa tvárime, aké to je otravné a nechceme byť zmočené do nitky, tak nás to teší a ten vresk a smiech popri tom, je od radosti. Takže kričte, smejte sa, užívajte si, že budete (mali by ste byť) po celý rok zdravé. Ja si užívam tú kopu jedla. Ak by som praskla náhodou, moja posledná veta: I love you. 


6 coments:

 1. Tiže ti prajem krásny Veľkonočný pondelok :) uplne suhlasím s tým, že čím sme staršie, tým viac už Veľká noc nieje to, čo bývala kedysi. Poriadne si zamaškrť, to patrí k týmto sviatkom :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to je dobře napsaný:) a krásný fotky, mnam ty kinder vajíčka<3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. o tom, že nás to teší hovor za seba Bobs :D byť o šiestej ráno od hlavy po päty v ľadovej vode odetá, to s radosťou nemá nič :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale vidíš, že sa ani nehneváš ani nič a niekde v hĺbke dušičky sa tešíš :D A dobre, polovicu beriem späť, už som dostala "co proto" a pláva mi nie len plávajúca podlaha v izbe, ale aj posteľ :D

   Odstrániť
 4. popravde mne to moc nechýba ,, nikdy som nemal tento deň rada

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com