Instavwhat?

Bavia ma tie Vaše "instačosi", tak som si povedala aj ja prečo nie? Pri tejto koláži (rozumieme súbor viacerých fotiek zahrnutých do jednej, kde sú oddelené bielym rámom) si pripadám otrasne narcisticky. Zachytávajú momenty z mojich nedávnych dní a samozrejme kto iný by mal na nich byť ak nie ja. Fajn, obhajoba celkom slušná a teraz, čo s nimi? Poďme pekne po poriadku...

Štart zahájime mojou šikovnosťou a popáleninou očividne takmer druhého stupňa. Zvyčajne si ľudia myslia, že ma kusol upír, nech sa Vám teda páči, som o poznanie bledšia a chudokrvná. V "bode" číslo dva stojí za povšimnutie prsteň, ktorý zmenil svoju krásnu dúhovú farbu (fotka na instagrame dámy a páni) na podivnú čiernu. Úchylne vyzerajúca fotografia číslo tri nenaznačuje to, čo by ste si hneď mohli myslieť. Narodeninová gratulácia od čarodejníka Nevilla Longbottoma (viď google) no a samozrejme k tomu patrí i želacia pusa. Štvrtý kus, bday party look uzatvára prvú dekádu a od neho sa môžeme rovno presunúť k ďalšej fotke, kde ulietam na novo objavenej pomôcke - čelenke. Prečo mi ju niekto dovolil nosiť na verejnosť? Momentálne ju využívam viac ako častejšie (hah, keby len túto jednu, mám ich trochu viac) a poriadne sa zabávam, že vyzerám ako z prvej triedy. Nie som na to už stará?! Fotka s mojím druhým ja je obkľúčená dvomi raňajšími predškolskými fotkami, kde sú zachytené tak ako aj moja klasická otrávená nálada s jemne pesimistickou okuliarnatou náladou. Prehupli sme sa už do druhej polovice, kde to nie je o nič lepšie s mojimi ksichtíkmi. Citovo významná fotka v tričku môjho drahého a s "prsteňom" (rozumieme malú tenkú gumičku) je viac ako dôležitou. Poznámka: Venovať 3 sekundy na pohľad môjho hangover krku a vlasov. Školská fotka pred  ťažkým dňom je predzvesťou nasledujúcej fotky s ksichtíkom 14 ročnej Japonky a super gesta s rukou. Áno presne takto som vyzerala vynervovaná pred štátnicami, ktoré mám už chvalabohu za sebou, ešte stále však neviem či úspešne alebo nie. Ordinary look pred party sa mi vždy podarí "trefne" zachytiť a koniec koncov vždy vyzerám ináč ako na fotke. Jahody plné steroidov nikdy nie sú zlé a dostala som informáciu, že v skutočnosti aj takéto jahody rastú a "nie sú až tak postrekované". Viva la bio. Koláž ukončujeme narodeninovou fotkou ktorá je pred dvoma jemne slnečnými fotkami. Zázrak keď sa to slnečné lúče objavia na oblohe. Určite nie len ja úporne čakám tú sprostú jar! 

Na záver nejakého poloimpotentného opisu (viem, že opis nemôže byť impotentný, len chcem ukázať, že moja slovná zásoba nie je poskladaná zo slov: hej, kokos, a, ok, omg, wtf) by sa hodilo nejaké zhrnutie. Už z fotiek vidno, že moje pokrivené úsmevy sa začínajú objavovať čoraz častejšie. Možno to bude práve výrazne šťastnejším (aj keď náročnejším) obdobím môjho života. Takže ak to nie je nevedomé a samovoľné špúlenie pier, naozaj je to pokus o úsmev. Malý, jemný, veľký, zubatý, bezoký úsmev... Môj úsmev.6 coments:

  1. mám svojho favorita, len neviem, ako by som ho označil, tak to asi ostane tajomstvo! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ty si tak krasna! :) co si robila s tym krkom? :o prajem nech sa ti to da co najskor do poriadku

    OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com