Obleč sa vyzlečene

Dámy a páni! Dovoľte, aby som začala aj iným zaujímavejším začiatkom ako len vpadnutím do deja (a.k.a. in medias res). Na začiatku, ako vždy, by som Vám priniesla nejaké tie nezmyselné táraniny z môjho myslenia a duševného rozkvetu. Neskôr sa presuniem jemne oduševneným pokynom, ako "zničiť" biele legíny fúzikmi a potrhať niekedy schopný sveter. Medzi odsekmi skonštatujem ako moje srdce túžilo po strapcoch a nikdy som to ani netušila. Posledná fotka je "nahotinka" takže ak sa Vám nič nechce čítať rovno to rollnite dole, nechajte komentár o mojom tučnom zadku a pokračujte v jazde. Poďme na to...

Bojí sa výšok len realista? Osoba, ktorá potrebuje mať pod nohami pevnú pôdu, osoba, ktorá 3 meria a raz strihá, osoba, ktorá vie čo je správne a čo nie... Alebo aj tieto "kusy" občas uletia niekam do výšky a snívajú. A čo tak byť večný "snílek"? Mať hlavu večne v oblakoch, na očiach ružové okuliare, viac-menej nevnímať realitu a čakať, kedy príde to po čom tak veľmi túžime... Sny sa občas plnia, sú skutočné a krásne. Neopísateľne nádherný pocit, poznáte to. Ale niekedy dokáže realita skaziť aj ten najkrajší sen, jednoducho sa to nevyvinie tak ako by sme si predstavovali. Zažiť snívané, snívať odžité.

Postup: Seďte, jedzte. Nech je ráno. Nech máte sprostý nápad, že je lepšie zemiak zničiť ako uvariť a zjesť.  Vždy ste to chceli. Len skúsiť. nemožnosť Vašich ľavých rúk je do neba volajúca, no vy napriek tomu, vyrezávate v zemiaku fúzy. Pamätajte - nech sa snažíte akokoľvek vysušiť zemiak, škrob proste bude tiecť. Smrdíte ako zemiak. Natierate farbu na textil a pritláčate. Opakujte až kým jeden jediný fúzik neodtlačíte naopak. Nadávajte. Pošpiňte celé ruky a tvár. Po vhodnom počte fúzov zemiak odfoťte a vyhoďte. Zničenú vec nechajte 24 hodín (ani o sekundu menej alebo viac) schnúť a potom prežehlite. Schovať do skrine a vytiahnuť vo chvíli keď si spomeniete, že je celkom (ne)miestne prechádzať sa v niečom ako tričko bez zadnej časti.

A čo nepodarený sveter? Nie len vlasy potrebujú letný zostrih. Mám ho už nejaký ten piatok. Osviežujúce keď vám fúkne vietor tak šikovne pod sveter, že máte najviac obnažený pocit. Snaha o chrbticu s rebrami jemne nevyšla. No čo, chcela som poriadnu a pevnú kostru, keďže tá moja sa mi nejako rozpadáva.

Nezabúdajte, chodiť bosí nie je ešte najvhodnejšie. Tvrdé kožené topánky, ktoré sa jemne podobajú na tie stepovacie tiež sem tam nie je najvhodnejšie. Ale práve k DIY outfitu, kedy ste viac vyzlečený ako oblečený sa hodia skvele. Teraz už len šup všetci na strechu.Rio de Janeiro .... snívam voziť sa tam v nebezpečne rýchlom aute a vidieť tú prekrásnu sochu Krista.6 coments:

 1. ty píšeš úplne úžasne!
  a aj vyzeráš skvele!
  super super, všetko!

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to tričko je úžasné !!! krásne fotky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super fotky,smejem sa keď čítam a chválim kreativitu pri tvorení outfitu!:)

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com