BB handmade - 3. day

Deň tretí. Od jedného k druhému, k tretiemu a znova naspäť. Toto "tu celé" dostalo pracovný názov Kellnerin. Ach nebe, ktovie prečo... Stará známa čierno-biela kombinácia. Myslím, že v ničom sa necítim lepšie (možno len v čierno-čiernej kombinácii), a preto je toto môj top. Fajn, nie tak celkom, ale komu by nebolo dobre v "čašníckom" tričku a s čiernobielou BB šatkou vo vlasoch? Dokonca nemám na sebe nohavice - Vianoce! Ideál na tohtodňové počasie.

BBara handmade

Pikoška zo zákulisia? Táto šatka je prvá šatka, tkorú Barbara urobila. Takže mám na sebe panenský kúsok hodvábu. Veď počkajte keď sa tá šatka vydraží za nechutné peniaze o niekoľko rokov. To sa ešte len budem hanbiť za tento post, a možno nie.

Aj tento outfit si raz určite navlečiem na seba, keď pôjdem do školy. Pevne verím, že moja nová alma mater vydrží moje občasné módne excesy.Len tak mimochodom, už ste prelistovali fotky šatiek? Niečo sa Vám páči alebo máte nejaké vlastné prianie na výzor šatky? Píšte na mail uvedený na stránke alebo správu. 

4 coments:

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com