BBara handmade - 4. day

Už ako na bežiacom páse. Trénujem si vytrvalosť, snažím sa skryť svoju nútenosť a vyžarovať energiu a silu. Tak by to jednoducho malo byť. Aha, som emancipovaná kôpka citov. Dnešný look by som nazvala "back to school". Och, viem, aké nápadité. Len nezomrite, prosím Vás.

Ak by som zohnala ešte niekde klasickú aktovku pre deti, takú čo som mala ako malinká slečna ihneˇby som si ju vzala. Bolo by to strááášne kúl (precítiť slovo strašne a slovo cool písané foneticky). Možno jediný problém by boli tie dve Barbie na cyklaménovej taške. To by mi nikto na skúške asi nezhltol. Vyhodili by ma? ...škoda.

Tak či onak, musím si vystačiť s touto Atmposphere kabelkou oživenou štvorcovou BB šatkou. Pre tých, ktorí sa zjavili na mojom blogu len teraz BB neznamená, že sa tu jedná o nejaké BB cream a miesto krému píšem slovo šatka, ale že je šatka vyrobená šikovnými handmade ručkami Barbary Bochnárovej.

BBara handmade


Martin Krystýnek - photography
Áno, čítam nechutnú, ale dobrú knihu. Už len jej názov hovorí sám za seba: Zápisky starého prasáka. Necenzurované knihy jednoducho majú svoje čaro.

3 coments:

  1. vyzeráš vážne jak taká sexi pani profesorka. možno aj z porna. ale takého luxusného. a ja by som si také pozrela.
    <3
    :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Odkial mas boticky prosim Ta?? Krasne ♥

    OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com