BBara handmade - 6. day

Šatkový týždeń sa blíži ku koncu. Ten kto vydržal ako tak doteraz, ani nečítal hatlaniny, ktoré píšem, len prezrel fotky - gratulujem ti. Dnes mám pre zmenu užitočné rady "čo so šatkou".

Ak máte nevyhnutne škaredú alebo nehodiacu sa gumičku (nič iné Vám vlasy neudrží) vo vlasoch, jednoducho ju obaľte šatkou. Rozumiete, obaľte ju ako kurací rezeň v cestíčku. 

Ak Vám je zima, vonku sa ochladilo, či potrebujete zakryť cucflek, šatku šupnite okolo krku. Jedno malé upozornenie - nepriškrťte sa. Bola by to škoda. 

Ak potrebujete uviazať domáceho miláčika (pod pojmom domáci miláčik si predstavte muža či ženu), k posteli, radiátoru alebo pred obchod, aby nikam neušiel, použite šatku. Trojitý uzol je istota. 

Ak si zašpiníte napríklad béžovú blúzku a chcete škvrnu decentne zakryť, prehoďte jedhoducho šatku cez miesto činu. Pokojne Vám môže šatka vysieť z vlasov a vďaka tomu sa môžete zahrať na nevestičky s farebným BB závojom. So, will you marry me? No? Oukey...

Tak či onak, farebné šatky môžu krásne rozžiariť jesenné oblečenie, ktoré v jesennom nepeknom, zachnúrenom či urpšanom počasí môže jemne strácať na svojom čare. 

3 coments:

 1. Krásne sú tie šatky, len keby neboli také drahé :-(

  TravelDreamLove

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je pravda, že nestoja 2 €, ale záleží od veľkosti a podľa mňa aj od náročnosti výroby. Predsa len handmade... Ale určite kontaktuj Baru, možno sa dohodnete :)

   Odstrániť
  2. Ja vravim, ked chcete satku za 10e, chodte si ju kupit do new yorkeru a okrem vas ju bude nosit polka vasho mesta :D

   Odstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com