W. A.

Hotovo... Povedala som si, že vyskúšam niečo iné ako je umelá krv, zmaľované čierne oči, "zošité" časti hlavy a podobné veci. Nevedela som si dať rady akú masku si tento rok vyskúšam. Priznávam, že sa do toho naozaj nejak vo veľkom nehrniem, ale využiť príležitosť vyzerať zle tak, že vás ľudia pochvália nie je nikdy na škodu. Napadli mi rôzne sprostosti, už som si aj povedala, že nebudem z toho robiť takú vedu a nič nebudem vymýšľať - veď na čo.

Potom bol nápad jednoduchý. Zadanie "doladiť sa k strýkovi Festerovi" nebolo až tak ťažké. Vymyslieť tu a tamto, nájsť toto a hento, odrezať hlavu, ušiť šaty "panenke" na mieru, zapliesť vrkoče, zapnúť golier a nahodiť znudený odporný výraz. Hotovo. Wednesday Addams bola na svete. 

Naozaj príjemná zmena medzi triliónom ľudí (na margo party sa nebudem ani vyjadrovať), ktorý si zmaľovali červeným rúžom a čiernou ceruzkou oči a "doladili" to tričkom z NY. Navyše som si nemusela kontrolovať či sa mi make-up nerozteká po tvári. Moju novú bábiku nadovšetko zbožňujem a bude mi robiť spoločnosť nie len na večierku príšer. Vy ste sa nejako prekonali alebo ste sa vykašľali na "maskovanie"? :)
9 coments:

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com