Adidas

Kto z Vás nepozná slastný pocit, keď nájdete najviac vec v obchode, ten ako keby ani nežil. Hanba! Vidíte ako sa usmieva a čaká kým ju strhnete z vešiaku. A už viete, že ste si súdení. Ňach! Ja som to zažila neraz, priznávam sa, väčšinou ma takto osvieti pri nemožných a nepoužiteľných veciach. - Im so weird - Jedného pekného dňa (určite to nebol pekný deň), som objavila toto Adidas čudo. No čo k tomu viac poviem. Láska na prvý i druhý pohľad. Vedela som, že sa vďaka tomu budem cítiť ako mierne sociálne slabšia osoba alebo ako osoba z iného obdobia. Nedbala som, zakúpila som, neľutovala som. Dokonca som si do uší dala zlaté kruhy, ktorým začínam prichádzať čoraz viac na chuť.

Neraz sa mi stalo, že som závidela bezdomovcom tie staré veci, ktoré mali na sebe oblečené. Bože, koľká hipsterina na ulici. V každom prípade ak ešte nájdem niekedy niečo tak zachovalé ako tento Adidas vršok, bude mi ukradnuté v akej jame levovej, hneď ho kúpim a nepustím z ruky. Budem sa z toho tešiť a možno ma príjmu do nejakej tej asociálnej skupinky.

Oukej, koniec kecov. Vychutnajte si mozaikové umenie a fotky, ktoré fotil Martin Krystýnek.


Na záver už len znudená výťahová bonusovka (štyri poschodia sú naozaj dlhá doba) a záverečné titulky v podobe rozpisu oblečenia. V odporne horúcom, spotenom a dusnom dni nosím: jediné svojho druhu a najbáječnejšie topánky na svete - 2hand, najviac super Adidas "mikča" - 2hand, top - F&F, kraťasy - Primark, bag - Dear Friends, zlaté náušnice + retiazky - ako ináč než zo zlatníctva, okuliare - nemám poňatia kde sa vzali v mojej nenosenej zbierke škuliek.


5 coments:

 1. super článok, fotky i handričky ako vždy :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oblecenie super, fotky super, mas krasnu postavu, vlasy, ty si krasna, ale tie naspulene usta, ktore chcu zrobit nejaky neidentifikovatelny vyraz nechapem! Tebe tak pasuje ked sa smejes a usmievas! Prosim ta, neber to v zlom, fakt vsetko je super, ale tie usta, ach...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To akoze naozaj si vymazala moj komentar? Teraz na mna posobis ako ukazkovy typ cloveka, ktory chce pocuvat iba samu chvalu a trosku kritky nevie prekusnut .....

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nevymazala som naozaj žiaden komentár. Bohužiaľ, som toho mala posledné dni veľa, tak som tu ani poriadne nebola, až teraz si prvýkrát čítam komentáre. Už keď som sa raz rozhodla pre verejné komentovanie mojich príspevkov, nebudem predsa mazať komentáre ľudí (nadávky a hrubé urážky na čokoľvek a kohokoľvek - tak to áno). Takže pokojne nech si kto si a nech si tu napísal čokoľvek neodstránila som to a napíš znovu.

  Čo sa týka mojich našpúlených pier. Fotky som si prezrela ešte raz, priznávam, že mám slabší zrak, ale na väčšine fotiek nemám ústa našpúlené, ale otvorené. To dodáva fotkám efekt (spolu s tieňom svetla), že sú pery väčšie a plnšie. S úsmevom na fotkách mám znační problém, ale budem sa pokúšať ho dať častejšie. :)

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com