Costume

Do uší sa mi dostávajú ladné tóny hudby a skvelý hlas La Roux. Mykám hlavou zo strany na stranu, so zatvorenými očami si vychutnávam hudbu. Je fajn. Slnko konečne vykuklo a ja som mohla nabrať novú energiu i sily na nasledujúce dni. Moja blúza plachtí v letnom vánku a ja spolu s ňou v pohodlných topánkach a tej najskvelejšej sukni na svete. 
- Aj takto si predstavujeme články vystrihnuté z krásnych blogov, ktoré s Lenkou nevytvárame. Možno sme príliš (s)prostoreké na to, aby sme pridávali nadumenie do každej vety. A možno len ľúbime sedieť nad kalorickým koláčom a špekulovať, čo so životom. Proste klasické paničky.

Včera som strávila deň v Košiciach (je naozaj zábavné sledovať západniara ako prvýkrát objaví krásy východného mesta) s Univerzitným divadlom The art.re, ktoré malo vystúpenie na divadelnom festivale. Moja Alma mater síce zhromažďuje veľmi talentovaných a zábavných ľudí, avšak pravdepodobne nevie, aký sú to blázni. Niekedy si myslím, že potrebujú odbornú pomoc, ale vo svojej podstate sú naozaj geniálni. (Možno) Aj preto k ním patrím. Je fajn nájsť si skupinku sociopatov, pri ktorých vám je skvelo. A hlavne keď vás neodsudzujú za kravský krúžok v nose, botasky so sukňou či za pretŕčanie sa v 130 ročnej blúzke. 

Poobzerajte si niekoľko fotiek od Lenky Brišiakovej, na ktorých zožral hlavnú úlohu môj pupok. Bonus na dnešný deň je s touto hnusobou. Už len to, že som sa s ňou musela odfotiť bolo náročné a ak sa Vám aj fotky nepozdávajú, tak posielajte sťažnosti do jej P.O.B.O.X.u. Človek sa pri nej cíti ako taký kamoš od vedľa keďže krásou a blond hrivou zatieni všetko v jej okolí. Nie žeby som ju neznášala, ale áno. 
Nie dobre, klamem. Zbožňujem ju pretože tento kus je moja krvná skupina. Odporúčam prečítať si jej blog Pieces of me, ktorý Vás zaručene pobaví. Ja sa vždy od srdca zasmejem. 


Na sebe jednoznačne fitujem vintage blúzku (dedičstvo po babičke), sukňu je ťažko vyhrabaný kúsok zo starých vecí doma, zanedbané botasky Air max, milované okuliare H&M a krúžok v nose silná bižutéria.

13 coments:

 1. hmm tak toto ti deformuje postavu velmi

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zničila som si týmto svoj driek, ale na druhej strane to zakrýva moje veľké boky. (ikonka palec hore) nech si kto si, sľubujem, že na sebe popracujem. Stop zdeformovanej postave.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherná :*. Tú blúzku ti asi ukradnem.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj! Viem, že na Slovenskej scéne je mnoho stránok, ktoré propagujú mladšie aj staršie blogerky a neblogerky fotkami, ktoré odošlú. Nesnažím sa stránku pridať k väčšine, chcem aby bola niečím výnimočným, čo bude prekvapením.

  Ak máš záujem o spoluprácu a zverejnenie tvojich outfitov, budeme veľmi radi, ak nám ich pošleš! Zverejníme každý jeden, nebudeme ich triediť a preberať

  https://www.facebook.com/pages/Mám-svoj-štýl/1515420088684020?ref_type=bookmark

  Pekný deň

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Stahovacie silonky by to poriesili :)

  Majuska

  OdpovedaťOdstrániť
 6. že veľké boky :D to si nevidela moje.. máš super postavu len tá sukňa ti nesadla

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Silonky pre mužov a ženy z celého sveta tu..
  http://www.pantyhose8.weblahko.sk
  https://youtu.be/zuP0tILg7lQ

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Silonky pre mužov a ženy z celého sveta tu..
  http://www.pantyhose8.weblahko.sk
  https://youtu.be/zuP0tILg7lQ

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Môj príhovor k mužom ktorý obliekajú silonky
  https://www.youtube.com/watch?v=pilIcCA5FZQ

  MOJE DOMÁCE VIDEA V JEDNOM SILONKY PRE MUŽOV EN-SK subtitle
  https://www.youtube.com/watch?v=OQ6nQ_p5qe0

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ja si myslím že tá sukňa jej veľmi pristane...Je to oveľa krajšie ako sukne ktoré si pľandravé skoro až po zem.. Si kočka..

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ja si myslím že tá sukňa jej veľmi pristane...Je to oveľa krajšie ako sukne ktoré si pľandravé skoro až po zem.. Si kočka..

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Môj príhovor k mužom ktorý obliekajú silonky
  https://www.youtube.com/watch?v=pilIcCA5FZQ

  MOJE DOMÁCE VIDEA V JEDNOM SILONKY PRE MUŽOV EN-SK subtitle
  https://www.youtube.com/watch?v=OQ6nQ_p5qe0

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com