Enjoy CC

Pripadám si ako malá školáčka. Školáčka poskakujúca pri grafitovej stene v sukničke a v propagačnom tričku. Počkať, vlastne to, že chodím na vysokú školu zo mňa tú školáčku aj robí. Poctivo chodím, poctivo sa učím a som tak akurát správne zapálená jemným školským optimizmom. Tak by som rada všetko stihla, tak rada by som svoj čas využila aj nejak zmysluplnejšie.... tak rada by som. Ako sa hovorí: Chcieť je pekná vlastnosť, ale mať je ešte krajšia. Možno to príde časom (za niekoľko dní) alebo si jednoducho nebudem vedieť znova tento rok naplánovať časový harmonogram. A posledný deň si uvedomím, že som opäť nestihla všetko čo som chcela. 

Píšem si do diáru veci (a čo vy?), snažím sa všetko rozvrhnúť tak, aby som toho mala tak "přimněžene". Nejde mi to. Z toho vyplýva, že som jednoducho pojašená v jeden deň a v druhý deň nerobím absolútne nič. Vyrastiem z toho? Budem mať väčší poriadok v časovom harmonograme keď zmúdriem a zostarnem? 

Nočné fotky pomocou blesku, vďaka ktorému sa moje samodržky trbliecu na šesť kilometrov, fotil Matúš Pastor.


Po svete si cupikám v tričku a mikine z Primarku, sukni z divalda, botaskách Nike Airmax a s milovaným "sačikom" Dear Friends.
,

4 coments:

 1. Teraz som si všimla, že máš na ruke tetovanie? môžeš o ňom povedať niečo bližšie lebo nerozoznám čo to je :) prilož aj fotku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Perfektní to pozadí na focení a poslední fotka, fakt jak školačka =D
  A diáře jsou super, jsem rád, že je lidé ještě používají navzdory smarphonům a dalším technickým vymoženostem ;)
  M.
  http://www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Opäť patrím medzi tých "šikovnejších" blogerov a nejde mi -odpovedať- na komentáre, takže si píšem komentár sama. Ňah. Frederika si krásna, píšeš jednoducho, ľudsky a pútavo, baví ma pozerať sa na tvoje bravčové nohy a verím, že raz nájdeš lásku svojho života.
  Ale teraz vážne. Áno mám tetovanie, už niekoľko piatkov a najbližšie napíšem rada niečo aj o ňom. :)
  Michael, vieš, že Vás oboch zbožňujem a vždy ma potešíš nejakou milou hovadinkou, ktorú mi tu napíšeš. :*

  OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com