Wind soul

Ako rýchlo vietor fúka? Ako dlho dokáže fúkať bez prestávky? Ako? Kam? Kedy? Nikdy nevieš kam ťa vietor odveje. Zvláštne, tak magicky (trošku) kúzelné cítiť na perách saharský piesok doma, kde o piesku niet počuť ani na tých Zlatých Bratislavských. Ľudia sú ako tie zrnká piesku. Sú a už zrazu nie sú alebo sú jednoducho niekde úplne inde. Nič nečakaj, nič neplánuj. Nič nevieš. Život je tak krásny, život je tak zváretný, život berie i dáva. Nádhera...

Nádherný pocit budiť sa s každodenným očakávaním, čo sa v daný deň asi tak znova stane. Prebúdzame sa do nových dní, nových možností, nových situácií, nových začiatkov. S ním, s ňou, osamote. Nevedomosť je priveľmi skľučujúca, voľnosť zasa oslobodzujúca. Choď si za tým čo chceš, skúšaj, očakávaj, pomáhaj, dúfaj a získaj. Rob všetko preto, aby si dosiahol to, čo v živote chceš, to kde chceš byť, s kým chceš byť i to ako a kedy chceš žiť. Očakávaj každý deň to čo chceš, teš sa z prekvapení a životných zvratov, užívaj si šťastie a buď pokorný keď máš to, čo si vždy chcel.

Človek je ako zrnko piesku. Zrnko, ktoré nikdy nebude vedieť kam ho vietor odveje, kam sa vďaka nemu dostane. Zrnko, ktoré nikdy nevie či skončí ako základ nádhernej perly, pod hladinou mora alebo na perách človeka ako malá čiastočka ovzdušia.

Riflovo ponožkové fotky som nafotila s fotografom Martinom Krystýnekom a šikovným mladým videomakerom Sebastiánom Kučkovským.Riflovina, ponožka, topánka konkrétne z: riflová bunda + kraťasy + kožený ručne robený opasok - silný domáci vintage, veci, ktoré mám v skrini snáď 150 rokov, ponožky - detské F&F, topánky - CCC, kabelka - 2hand, hodinky - Casio, červený náramok - Čačky

4 coments:

  1. wooow, milujem tú kombináciu denimu s denimom a opasok na bundičke :) skvelé!

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Parádna kombinácia oblečenia doplnená o štýlovú kabelku, objednávala si si ju z internetu ? z akého eshopu ? Ja som si pred týžďňom objednala novú z Balkystyle.sk, kde majú tiež podobné modely za dobré ceny :)

    OdpovedaťOdstrániť

 

ARCHIVE

Používa službu Blogger.

TRANSLATE

FOLLOW BY EMAIL

KONTAKT

fkovalcikova@gmail.com